Scroll to top
Α/ΑΟνοματεπώνυμοΤμήμα ή Σχολή
1ΣΤΑΤΗΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑΣ)
2ΝΙΠΟΛΛΙ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
3ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
4ΣΤΟΓΙΑΝ ΝΤΑΝΙΕΛΑΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
5ΚΑΚΟΥΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
6ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗ ΒΛΑΣΙΑΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
7ΚΟΣΚΟΛΕΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
8ΙΝΤΡΙΖΛΛΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
9ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΓΚΥΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
10ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΗΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
11ΛΟΥΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
12ΚΟΡΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
13******ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
14ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
15ΛΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
16ΘΕΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑΒΙΟΪΤΑΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
17ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
18ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΣΟΦΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ) – 1η στη σειρά επιτυχίας
19ΜΠΕΚΑΡΗ ΕΛΙΑΝΝΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ε.Ι. (ΣΠΑΡΤΗ)
20ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΑΝΝΑΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
21ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
22******ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
23ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
24ΡΟΥΣΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
25ΒΑΤΣΙΚΑ ΓΙΟΥΛΑΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
26ΚΑΛΛΙΡΗ ΠΑΥΛΙΝΑΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
27ΣΤΑΥΡΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΟΙΝΟΥ, ΑΜΠΕΛΟΥ ΚΑΙ ΠΟΤΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
28ΠΟΥΤΑΚΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
29ΣΤΕΦΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
30ΤΣΕΜΕΝΤΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
31ΧΕΛΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
32ΤΑΜΠΑΚΟΥ ΠΑΟΛΑΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ)
33ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
34ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)
35ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
36ΔΕΔΕ ΜΑΡΙΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
37ΜΠΟΥΛΙΑ ΜΥΡΤΩΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
38ΓΚΙΚΑ ΦΑΤΙΟΝΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
39ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΜΑΓΔΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
40ΚΑΒΟΥΡΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
41ΣΚΟΥΡΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ)
42ΒΕΛΛΙΝΙΑΤΗ ΑΝΘΗΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
43ΚΑΠΩΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
44ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΠΑΤΡΑ)
45ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΠΑΤΡΑ)
46ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΟΥΛΑΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ- ΣΤΕΑΝ
Α/ΑΟνοματεπώνυμοΤμήμα ή Σχολή
1ΔΗΜΑ ΕΛΕΝΗΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
2ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
3ΓΚΙΖΑΡΙΩΤΗ ΖΩΗΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
4ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
5ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
6ΣΚΟΥΤΕΡΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΕΙΡΗΝΗΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
7ΚΑΖΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
8ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
9ΛΟΥΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ)
10ΜΗΤΡΟΥ ΘΕΟΛΟΓΟΣΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ)
11ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
12ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)
13ΘΩΜΑΪΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
14ΣΑΛΑΜΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
15ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΜΑΡΙΑΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
16ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
17ΠΟΥΤΑΚΙΔΟΥ ΕΜΙΛΥΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
18ΞΕΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
19ΤΣΕΜΕΝΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
20ΠΕΡΑΧΩΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
21ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
22ΜΠΟΜΠΟΛΑ ΓΩΓΩΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
23ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΙΟΥΛΙΑΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
24ΖΕΓΚΟΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
25ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
26ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
27ΜΑΛΛΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
28ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
29ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
31ΜΟΥΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
32ΜΟΥΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
33ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
34ΜΠΟΡΣΗ ΙΩΑΝΝΑΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
35ΞΕΠΑΠΑΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑΓΕΩΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΑΘΗΝΑ)
36ΓΚΑΤΖΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑ)
37ΡΑΦΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑ)
38ΘΕΟΔΩΡΙΚΑΚΟΣ ΑΡΘΟΥΡΟΣΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
39ΜΠΑΧΤΑΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
40ΤΣΕΜΕΝΤΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
41ΚΡΙΕΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)
42ΛΙΑΚΗ ΑΝΝΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ)
43ΑΒΡΑΤΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
44ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΝΑΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΔΡΑΜΑ)
45ΣΟΥΚΟΥΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
46ΘΟΔΩΡΗ ΕΥΑΝΘΙΑΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
47ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ - ΑΕΝ
48ΒΥΤΙΝΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)
49ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ)
50ΚΟΡΤΣΑΡΗ ΑΝΤΖΕΛΑΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
51ΜΠΑΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΡΟΔΑΝΘΗΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
52ΦΡΑΓΓΟΥ ΙΩΑΝΝΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
53ΜΠΑΝΙΑ ΝΙΚΗΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΖΑΚΥΝΘΟΣ) - ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε.
54ΜΠΙΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΡΙΑΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ (ΔΡΑΜΑ)
Α/ΑΟνοματεπώνυμοΤμήμα ή Σχολή
1Ραψωματιώτη ΕλεάνναΙατρικής (Αθήνα)
2Γκιζαριώτη ΣοφίαΙατρικής (Πάτρα)
3Δήμα ΜαρίαΙατρικής (Πάτρα)
4Δημάκης ΙωάννηςΙατρικής (Πάτρα)
5Φωτοπούλου ΕλενηΚτηνιατρικής (Καρδίτσα)
6Πρωτόπαπας ΠαναγιώτηςΗλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών (Θεσσαλονίκη)
7Παπαφίλης ΙωάννηςΕπιστήμης Διαιτολογίας και Διατροφής Χαροκόπειο (Αθήνα)
8Γκιζαριώτη ΖωήΒιολογίας (Ηράκλειο)
9Καρυώτη ΑναστασίαΒιολογίας (Ηράκλειο)
10Καβουρίνου ΚαλλιόπηΝοσηλευτικής (Αθήνα)
11Ξεπαπαδάκη ΜαριλέναΝοσηλευτικής (Αθήνα)
12Μήτρου ΘεολόγοςΕπιστήμης Τροφίμων & Διατροφής του Ανθρώπου, Γεωπονικό (Αθήνα)
13Ζούμας ΚωνσταντίνοςΦυσικοθεραπείας (Αθήνα)
14Καλαϊτζίδη ΕλένηΨυχολογίας (Ρέθυμνο)
15Παντελίδη ΑγγελικήΨυχολογίας (Ρέθυμνο)
16Δόσης ΙωάννηςΕπιστήμης Φυσ. Αγωγής & Αθλητισμού (Θεσσαλονίκη)
17Γιαννοπούλου ΣμαράγδαΦυσικοθεραπείας (Λαμία)
18Λατανιώτη ΑρχοντίαΕπιστήμης Φυσ. Αγωγής & Αθλητισμού (Τρίκαλα)
19Δέδε Άννα ΜαρίαΛογοθεραπείας (Πάτρα)
20Πετρίτση ΕιρήνηΛογοθεραπείας (Πάτρα)
21Ανδρικόπουλος ΓιώργοςΓεωπονίας, Φυτικής παραγωγής και Αγροτικού Περιβάλλοντος (Βόλος)
22Τασσοπούλου ΈλεναΟδοντικής Τεχνολογίας (Αθήνα)
23Γόγολας ΓεώργιοςΑγροτικής Οικονομίας και Ανάπτυξης (Αθήνα)
24Δριτσοπούλου ΕυαγγελίαΒαλκανικών, Σλαβικών & Ανατολ. Σπουδών (Θεσσαλονίκη)
25Μπαχταλιά ΕλένηΜαιευτικής (Θεσσαλονίκη)
26Καλπαξής ΓιώργοςΜονίμων Υπαξιωματικών Ναυτικού (Σ.Μ.Υ.Ν.)
27Κωστοπούλου ΗλιάναΙατρικών Εργαστηρίων (Λάρισα)
28Λυχούδης ΑλέξανδροςΦυσικής (Ηράκλειο)
29Χρυσικού ΙουλίαΠολιτικών Μηχανικών (Ξάνθη)
30Σούκουλης ΔημήτρηςΜηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και Πληροφορικής (Ιωάννινα)
31Κάτσιαβος ΙωάννηςΑρχιτεκτόνων Μηχανικών (Ιωάννινα)
32Κόλλια ΑκριβήΔιατροφής & Διαιτολογίας (Σητεία)
33Χασάναϊ ΦλούτουραΝοσηλευτικής (Πάτρα)
34Γιαουπάι ΤζίλνταΜαιευτικής (Πτολεμαΐδα)
35Γεωργαντοπούλου ΜάρθαΠαιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής (Βόλος)
36Κωνσταντέλος ΓιώργοςΜηχανολόγων Μηχανικών Τ.Ε. (Πειραιάς)
37Ζέγκος ΠαράσχοςΝοσηλευτικής (Ιωάννινα)
38Χριστοδούλου ΚωνσταντίναΝοσηλευτικής (Ιωάννινα)
39Καρδαρά ΠαναγιώταΤεχνολόγων Γεωπόνων (Θεσσαλονίκη)
40Δημητρίου ΆνταΜαθηματικών (Πάτρα)
41Σάνι ΚλέαΝοσηλευτικής (Ηράκλειο)
42Αγγέλου ΔήμητραΟικονομικών Επιστημών (Τρίπολη)
43Κωνσταντοπούλου ΑργυρώΜεσογειακών Σπουδών (Ρόδος)
44Σπαρτινός ΜάριοςΛογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Χαλκίδα)
45Αλεξάνδρου ΑλέξανδροςΔιοίκησης Επιχειρήσεων (Πάτρα)
46Ξένου ΣοφίαΠροσχολικής Αγωγής (Αθήνα)
47Σταματοπούλου ΠαναγιώταΕπιστήμης και Τεχνολογίας των Υλικών (Χανιά)
48Μαντζιώρος ΠάρηςΛογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Καλαμάτα)
49Κλωνή ΕβίταΗλεκτρονικών Μηχανικών Τ.Ε. (Πειραιάς)
50Παπανικολάου ΓιάννηςΜηχανικών Πληροφορικής Τ. Ε. (Ναύπακτος)
51Μπίσιας ΜιχαήλΤεχνολογίας Τροφίμων (Καλαμάτα)
52Μπαλάνος ΣωτήριοςΜηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε. (Σπάρτη)
53Παπαδημητρίου ΑναστασίαΠροσχολικής Αγωγής (Ιωάννινα)
54Γκανάς ΓιώργοςΔιοίκησης Επιχειρήσεων (Λευκάδα) – Διοίκηση Επιχειρήσεων
55Καρατζάς ΚωνσταντίνοςΗλεκτρολόγων Μηχανικών Τ.Ε. (Πάτρα)
56Αλεξόπουλος ΓιώργοςΓεωγραφίας (Μυτιλήνη)
Α/ΑΟνοματεπώνυμοΤμήμα ή Σχολή
1ΣΑΛΑΜΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
2ΠΕΠΠΑΣ ΤΑΚΗΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
3ΜΠΑΚΟΣ ΙΑΣΩΝ-ΓΕΩΡΓΙΟΣΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
4ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
5ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
6ΠΑΝΤΕΛΕΟΥ ΕΛΕΝΗΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
7ΛΙΤΣΑΣ ΤΕΛΗΣΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
8ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
9ΙΝΣΤΡΙΖΛΑΡΙ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
10ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
11ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΣΑΒΒΑΣΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
12ΑΝΔΡΕΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
13ΔΗΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
14ΜΙΣΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
15ΜΟΥΡΓΕΛΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
16ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗ ΕΛΕΝΗΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ, ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
17ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ, ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
18ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
19ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
20ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ-ΜΑΡΙΝΑΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ& ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
21ΚΑΒΕΝΤΖΟΥ ΑΝΝΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
22ΣΚΟΥΤΕΡΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ-ΕΙΡΗΝΗΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
23ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
24ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΓΛΑΪΑΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
25ΜΠΑΓΙΕΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΛΗΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
26ΛΑΔΑ ΣΟΦΙΑΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
27ΜΑΛΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
28ΓΚΟΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
29ΡΟΥΜΠΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
30ΣΚΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
31ΦΙΛΗΣ ΘΑΝΟΣΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
32ΤΣΟΥΛΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ-ΔΑΝΑΗΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
33ΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
34ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
35ΤΣΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧ. ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
36ΜΕΛΕΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ, ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
37ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΣΤ.ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
38ΣΟΥΚΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
39ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΑΝΑΗΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
40ΜΑΡΚΕΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣΓΕΩΠΟΝΙΚΟ (ΑΘΗΝΑ)
41ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
42ΚΟΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
43ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
44ΜΠΟΛΕΤΗ ΚΟΡΙΝΑΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
45ΤΖΙΝΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
46ΚΑΡΔΑΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
47ΑΓΓΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΠΟΛ. ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
48ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
49ΠΟΥΛΑΚΙΔΑ ΕΛΕΝΗΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
50ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΣΙΑΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
51ΚΟΛΟΒΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
52ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΣΙΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
53ΦΕΛΕΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ)
54ΒΛΑΧΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
55ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
56ΚΑΤΣΙΚΑ ΣΑΒΒΟΥΛΑΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
57ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
58ΜΑΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
59ΑΡΑΠΙ ΙΩΑΝΝΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
60ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΛΑΣΗΣΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
61ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΜΑΡΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
62ΝΤΡΙΜΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
63ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
64ΛΕΧΟΥΡΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ)
65ΜΠΟΜΠΟΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
66ΜΕΛΕΤΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
67ΚΑΤΣΙΑΟΥΝΗ ΧΑΡΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡ. ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ & ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
68ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΩΤΑΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
69ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
70ΜΠΙΣΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
71ΞΥΔΗ ΣΟΦΙΑΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
72ΒΑΒΒΑ ΑΡΕΤΗ-ΑΡΙΑΝΑΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
73ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)